
6 / 26
a milovaný Buzz Rakeťák:-) poslední co nám chybí do sbírky
Muž mi včera sdělil, že naše Terezka by chtěla Rakeťáka...už ho máte? Jestli jo, kde a za kolik, díky?!
14. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@daluri máme plyšového ve Wiki u uřadu jsme koupila a cena okolo350kč
14. pro 2012
No obávám se, že by chtěla spíše robota než plyšového a aby jezdil, mluvil, lítal a vše, co dělá ve filmu 😀
14. pro 2012
brusinka.pusinka
autor@daluri aha no tak my máme do sbírky plyšového.... malá si zvuky a hlášky sama dodá, jako u Woodyho a Jesii 🙂
zkus tady Miruš http://www.puntikov.cz/puntikov/eshop/1-1-PRO-K...
14. pro 2012
Díky, ale ta cena se mi teda vůbec nelíbí....
14. pro 2012
vzhůru do nekonečna a ještě dáááááál