
18 / 26
no a dřevěná stavebnice:-) to jí bude bavit:-)
brusinka.pusinka
autor@zuhur už jem objednala .... mají to u nás ve školce a malá u toho dovede sedět hodiny😀
12. říj 2012
@brusinka.pusinka tomu věřím. To bych dokázala taky 😀
12. říj 2012
@brusinka.pusinka Jéé, to vypadá hezky. Můžu poprosit o odkaz?
15. říj 2012
brusinka.pusinka
autor@yabba jasně že pošlu odkyz tady je🙂 http://shop.mojechytredite.cz/stavebnice/ostatn...
15. říj 2012
@brusinka.pusinka Děkuji, super stránka, určitě vybereme i něco jiného 🙂
16. říj 2012
krásná stavebnice 🙂 ale je nedostupná, tak budu hledat jinde 🙂
1. lis 2012
brusinka.pusinka
autor@tlap.ka viděla jsme ji v Pompo byla dokonce i v akci🙂
1. lis 2012
@brusinka.pusinka díky kouknu 🙂
1. lis 2012
Ta vypadá moc pěkně.