icon
46 / 256
a tajně ujídám a ujídám
avatar

To vypadá na uzený - to bych taky ujídala 😀

29. zář 2011
avatar

@zuhur to nevpadá to bylo 😉 uzený 😉

29. zář 2011
avatar

@brusinka.pusinka tak a teď jsem na něj dostala chuť a to jsem se právě vrátila z nákupu....

29. zář 2011
avatar
29. zář 2011