
54 / 256
dobré ráno ;-)
brusinka.pusinka
autor@asmeena Verunko jen v češtině a kupovali jsme ho v globusu v Ostravě předloni kukni tam 😉
15. zář 2011
krásná 😵
15. zář 2011

@asmeena Verunko jen v češtině a kupovali jsme ho v globusu v Ostravě předloni kukni tam 😉
krásná 😵
Jé vidím, že máte toho pejska od Fisheru, máte jen v češtině? Já bych ho chtěla jen v češtině, ale nemůžu ho nikde sehnat.