icon
54 / 256
dobré ráno ;-)
avatar

Jé vidím, že máte toho pejska od Fisheru, máte jen v češtině? Já bych ho chtěla jen v češtině, ale nemůžu ho nikde sehnat.

15. zář 2011
avatar

@asmeena Verunko jen v češtině a kupovali jsme ho v globusu v Ostravě předloni kukni tam 😉

15. zář 2011
avatar

krásná 😵

15. zář 2011