
85 / 256
sledování kouzelné školky
to je asi dost pohodlná pozice 😀
30. zář 2011
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka no pro ni asi jo ona tak lehává i když si prohlíží knížky dá si na zem polštářek a toto je její pozice 😉Přesně stejně to dělal syn 😉
30. zář 2011
tak to máte asi v rodině 🙂
30. zář 2011
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka jj asi jo ona tak i maluje a to má dva stolečky a né na zemi je to lepší 😉
30. zář 2011
hele, ale já si pamatuju, že jsme taky nejradši kreslili na zemi a všechno dělali takhle v předklonu 😉
30. zář 2011
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka .-D takže to nebude jen rodinou asi to děti prostě milují 😉
30. zář 2011
😀