
99 / 256
napekly jsme s Karamelkou a........
brusinka.pusinka
autor@elviie 😀 napeč mamko napeč 😉 Karamelka má bez soli jen se sezamovým semínkem 😉
30. zář 2011
@brusinka.pusinka z listového těstíčka? Mám také ráda, hmmm...
30. zář 2011
brusinka.pusinka
autor@elviie jj z Listového těsta jsou nejjednodužší a malé nejvíc chutnají 😉
30. zář 2011
Mňam, já bych si rezervovala ty se solí 😀
1. říj 2011
Můžu se zeptat, jak se ta dobrota dělá?
28. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@kocicinka uplně jednoduše rozbválet listové těsto potřít vajíčem posypat sezamem, solí kmínem červenou paprikou a upéct v roubě a samozřejmě nakrájet 😉
28. lis 2011
Aha, myslela jsem, že se do toho těsta ještě něco přidává. Takže je to jen to samotné těsto.
28. lis 2011
A to těsto děláš sama, nebo kupuješ?
28. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@kocicinka normálně koupím
28. lis 2011
ukápla mi slina:D