icon
99 / 256
napekly jsme s Karamelkou a........
avatar

ukápla mi slina:D

30. zář 2011
avatar

@elviie 😀 napeč mamko napeč 😉 Karamelka má bez soli jen se sezamovým semínkem 😉

30. zář 2011
avatar

@brusinka.pusinka z listového těstíčka? Mám také ráda, hmmm...

30. zář 2011
avatar

@elviie jj z Listového těsta jsou nejjednodužší a malé nejvíc chutnají 😉

30. zář 2011
avatar

Mňam, já bych si rezervovala ty se solí 😀

1. říj 2011
avatar

Můžu se zeptat, jak se ta dobrota dělá?

28. lis 2011
avatar

@kocicinka uplně jednoduše rozbválet listové těsto potřít vajíčem posypat sezamem, solí kmínem červenou paprikou a upéct v roubě a samozřejmě nakrájet 😉

28. lis 2011
avatar

Aha, myslela jsem, že se do toho těsta ještě něco přidává. Takže je to jen to samotné těsto.

28. lis 2011
avatar

A to těsto děláš sama, nebo kupuješ?

28. lis 2011
avatar

@kocicinka normálně koupím

28. lis 2011