
109 / 256
moje sluníčka ;-)
sluší jim to moc 🙂
kam jste si vyrazili?
3. říj 2011
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka děkuji a na Lysou Horu jsme vyšláply , malá šla skoro celou trasu sama jen 30 minut se asi nesla 😉
3. říj 2011
@brusinka.pusinka ty jo, tak to je dobrá 🙂
3. říj 2011
brusinka.pusinka
autor@ikarkulka jj také překvapila nechtělo se ji do nosičky raději po svých 😉
3. říj 2011
...a pěkně vysmátá sluníčka...