icon
109 / 256
moje sluníčka ;-)
avatar

...a pěkně vysmátá sluníčka...

3. říj 2011
avatar

sluší jim to moc 🙂
kam jste si vyrazili?

3. říj 2011
avatar

@ikarkulka děkuji a na Lysou Horu jsme vyšláply , malá šla skoro celou trasu sama jen 30 minut se asi nesla 😉

3. říj 2011
avatar

@brusinka.pusinka ty jo, tak to je dobrá 🙂

3. říj 2011
avatar

@ikarkulka jj také překvapila nechtělo se ji do nosičky raději po svých 😉

3. říj 2011