icon
122 / 256
přírodní voňavka do bytu , pomeranč byl mňam ;-)
avatar

technická otázka, jak dlouho to vydrží vonět? 🙂

10. říj 2011
avatar

@mifinka dlouho i 14 dní v pohodě 😉 než uplně seschne pak dám do misky trochu pokropím vodou a jěště nechám voňět na topení 😉 cca, měsíc máme voňavo po perančích a hřebíčku či skořici ;.-)

10. říj 2011
avatar

krásné 🙂

11. říj 2011
avatar

@hnedoocka23 děkujeme hlavně voňavé a využité i slupky 😉

11. říj 2011
avatar

super nápad, díky za inspiraci 😵

22. říj 2011