
136 / 256
Moje velké zlato v obleku :-)
brusinka.pusinka
autor@viknat no hahaha , jsi milá, a maminka je pyšná na svého chlapečka
22. říj 2011
sekne vam to 😵
22. říj 2011
Tak jsi začala chodit do tanečních? Moc Vám to sluší!
22. říj 2011
jak těch chlapům sluší oblek )
22. říj 2011
tý jo, tak ty spíš vypadáš jako jeho taneční partnerka. Sluší ti to. 😵
24. říj 2011
brusinka.pusinka
autor@beruskanula díky 🙂
@daluri nééé už né jen ať si to mládež užívá 😉
@gabrielaa jj sluší 😉 dělá to z nich elegány .-)
@asmeena Verčo díky 😀
24. říj 2011
Když si člověk představí, že jednou ta miminka fakt půjdou do tanečních...to je mazec! Sluší vám to, moc! 🙂
24. říj 2011
brusinka.pusinka
autor@lindaaax moc díky jojo letí to moc rychle, užívejme si prcků 😉
24. říj 2011
No krasavec je to, a jakou má hezkou sestřičku 😉