icon
136 / 256
Moje velké zlato v obleku :-)
avatar

No krasavec je to, a jakou má hezkou sestřičku 😉

22. říj 2011
avatar
Komentář byl odstraněný
avatar

@viknat no hahaha , jsi milá, a maminka je pyšná na svého chlapečka

22. říj 2011
avatar

sekne vam to 😵

22. říj 2011
avatar

Tak jsi začala chodit do tanečních? Moc Vám to sluší!

22. říj 2011
avatar

jak těch chlapům sluší oblek )

22. říj 2011
avatar

tý jo, tak ty spíš vypadáš jako jeho taneční partnerka. Sluší ti to. 😵

24. říj 2011
avatar

@beruskanula díky 🙂
@daluri nééé už né jen ať si to mládež užívá 😉
@gabrielaa jj sluší 😉 dělá to z nich elegány .-)
@asmeena Verčo díky 😀

24. říj 2011
avatar

Když si člověk představí, že jednou ta miminka fakt půjdou do tanečních...to je mazec! Sluší vám to, moc! 🙂

24. říj 2011
avatar

@lindaaax moc díky jojo letí to moc rychle, užívejme si prcků 😉

24. říj 2011