
201 / 256
milující ;-)
brusinka.pusinka
autor@mifinka babička koupila za komosem v tom IQ u ťamanů 😉 malá je miluje , cena asi50 kč 😉
15. lis 2011
Ahaaaa, tam já nebyla 100 let protože když jsem tam vlezla tak mě ty nepříjmené baby odradily a věčně nic neměli co jsme sháněla...Tak to se tam asi zajdu podívat, páč u nás klasické papuče nehrozí... děkuju 🙂
15. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@mifinka no malá zjistila že tyto jsou pohodlné tak už chce nosit jen tyto 😉 a babitam chodí nakupovat na chalupu papuče jsou tam i kožíškové a na chalupě chladno tak se hodí 😉
15. lis 2011
Krásné šatičky, pěkně papučky, ovečka supr - mamka fakt šikovná, Karamelka k zulíbání.
15. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@daluri Miruš moc moc děkujeme vytáhla šaty prej je dneska pincezna 😉
15. lis 2011
Brusi kde jste sehnaly ty ponožko papuče? Já něco takového marně sháním ...