
207 / 256
Vánoční z ateliéru
brusinka.pusinka
autor@daluri děkujeme
29. lis 2011
Moc se mi líbí ten nápad, že není v santaklausovském oblečku jak to tak skoro každý mívá. Toto je opravdu super a originální.
29. lis 2011
brusinka.pusinka
autor@asmeena Verčo díky no je to slečna a proto malý andílek 😉 a šatičky máme letní jěště ponosíme normálně 😉
29. lis 2011
Jaké bylo mé překvapení včera v Havířově...když na mě Simonka koukala z výlohy!!!
26. led 2012
brusinka.pusinka
autor@daluri 😀 jojo Miruš jojo je ve výloze ve velkém a byla i v malém jako čertík ale nevím jestli jěště je 😉
26. led 2012
Jj, je tam i jako čertík 🙂
26. led 2012
Moc hezké