icon

Verunka se včera otočila ze zádíček na bříško 🙂

avatar

Takže máme ještě čas,já už se bála že jsme pozadu 🙂 furt ji trénuju a nic...to přijde asi samo v nestřeženém okamžiku 😀

10. led 2011
avatar

jj samo každý dítě je jiný 🙂

10. led 2011
avatar
10. led 2011
avatar

jj, tak to je supr my teda jeste nic ale mame 4 mes.tak snad to prijde🙂

3. únor 2011