Používáme cookies. Více informací zde.
Zavři

  Sledujte nás na instagramu

  http://instagram.com/buybyecz

  buybye
  31. bře 2016    Čtené 58x

  Www.buybye.cz

  Všechny vřele vítam v našem obchůdku a bazárku.

  Sníme o tom, abychom mohli pomáhat a dělat radost lidem, aby si mohli více užívat života. Chceme Vám nabídnout cenově dostupné zboží, prostřednictvím snadného, rychlého a příjemného nákupu skrze náš internetový obchod www.buybye.cz.

  Vybíráme zboží, které Vám usnadní život, udělá radost a se kterým máme dobrou zkušenost a snažíme se jej nabízet za nejnižší možné ceny. Na prvním místě pro nás není náš vlastní prospěch, ale je to hlavně Vaše radost a spokojenost!

  Převážně se jedná o zboží určené dětem, maminkám a těhotným

  Prodávám nové věci za nejlepší možné ceny, zboží najdete v našem e-shopu www.buybye.cz, kde můžete  vytvořit kompletní objednávku. Předfaktura s pokyny k platbě Vám pak přijde automaticky na mail. V obchodě je možné zakoupit zboží i na dobírku. Zboží obvykle odesíláme 2x do týdne a to v většinou v pondělí a ve čtvrtek.

  Co se týče bazaru, prodávám také věci po mé dceři, některé nové nevyužité a některé použité. Vždy se snažím vše popsat. Pokud sháníte něco konkrétního neváhejte mě s čímkoliv kontaktovat.

  Zasílám českou poštou po platbě předem, nejpozději do 3 dnů od připsání částky. Mohu zaslat i kurýrní službou. Na dobírku bazarové věci nezasílám.
  Osobní odběr je možný pouze u bazarových věcí v Praze 10 Záběhlicích.