
19 / 57
cabalkova
autor@xyprincezna Dneska jsem je ulovila na eBay v prepoctu asi za stovku, je to Next. 🙂
21. črc 2012
@cabalkova tipovala jsem to 🙂 tak teď se určitě ta holčička zdaří! 🙂 bude vyladěná jako Toník
21. črc 2012
cabalkova
autor@xyprincezna No, kez by. 🙂
22. črc 2012
@cabalkova budeme si držet palce na vzájem 😉
22. črc 2012
božské! to už vypadá, že jsou doma?! co je to za značku?