cabalkova
23. kvě 2012
Kdyby jednou byla holčička...
Přeju vám ji z celého srdce!
1. srp 2012
Krásné ... a přeji, ať se zadaří 🙂
16. lis 2012
Bětuška bude mít jednou samý krásný věcičky 🙂
7. zář 2013
A aby nakonec nebyla jako moje sestra ta jen co si mohla říct bojkotovala fialkovou, růžovou a vyžadovala zelenou :D
9. únor 2014

























































A ona bude 🙂