
1 / 57
...alespon novy vnitrek do korbicky...
Co to je za značku kočárku?
22. črc 2012
Taky by me zajimalo, kde se to da sehnat? Moc pekne.
22. črc 2012
cabalkova
autor@danca21
@xhnip101 Tak jsem to kvuli vam dohledala, tady to je: http://www.babyrenka.cz/korby-a-vlozne-tasky-te... 🙂
22. črc 2012
Jé měli jsme podobný vnitřek v Teutonce.
16. lis 2012
TAdy je
https://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/oqd5/ko...
Nebo ho mám nafocený i v albíčku🙂
16. lis 2012
to se dá koupit, nebo si to musím ušít? 🙂