icon
7 / 30
...uz je doma...
avatar

krásnej 😉

3. kvě 2011
avatar

Kláry....je úžasný...a veliký.... :o)))

3. kvě 2011
avatar

veru, doufam, ze tam mimi vydrzi i pres zimu, proto jsem chtela tenhle velky, musime mit nejake druhe spinkani v prizemi... tak snad se osvedci. 🙂

3. kvě 2011
avatar

Můžu se zeptat, kde se dá takový krásný košík sehnat? Klidně do IP. Moc prosííím 🙂

12. kvě 2011
avatar

aj já ho mám mal som ho namiesto postieľky strašne sa mi páčil

13. pro 2015