
7 / 30
...uz je doma...
Kláry....je úžasný...a veliký.... :o)))
3. kvě 2011
cabalkova
autorveru, doufam, ze tam mimi vydrzi i pres zimu, proto jsem chtela tenhle velky, musime mit nejake druhe spinkani v prizemi... tak snad se osvedci. 🙂
3. kvě 2011
Můžu se zeptat, kde se dá takový krásný košík sehnat? Klidně do IP. Moc prosííím 🙂
12. kvě 2011
aj já ho mám mal som ho namiesto postieľky strašne sa mi páčil
13. pro 2015
krásnej 😉