cermij
2. dub 2017
60 

Testování s Viledou

Tentokrát jsem JÁ dostala možnost testovat mop Vileda a měla jsem neskutečnou radost, když jsem si přečetla zprávu o tom, že jsme to já, ten kdo dostal šanci otestovat 🙂 Dostala jsem ho jako takový předčasný dárek k narozeninám, který jsem měla včera 😉 JEŠTĚ JEDNOU MOOOC DĚKUJI ZA ŠANCI.

Teď k mopu 🙂

Dorazil hned druhý den a jako moje první reakce hned u předání, wau, to je nějaké lehké. Je tam vůbec? 🙂 Ano byl. Dcera  hned nadšená co nám to přišlo, takže musela okamžitě nakouknout a skládat. Složení bylo velice jednoduché a opravdu je kyblík velice lehounký. Jediné co mi trošku vadilo, bylo že jsem měla pocit, jakoby se kýbl chtěl převážit na jednu stranu, jakoby strana kde nebyl ždímač.

Dál to chtělo u mě teda trošku grif se zastrkáváním do ždímače 🙂 Doteť jsem byla zvyklá na mop s třásněmi  a tam je to trošku jednoduší 🙂 Jinak vytíralo se krásně. Je to opravdu rozdíl vytírat takhle s plochým mopem než s tím co jsem vytírala doteď s třásněmi.

Jinak, další mínus u mě, že se mi pořád tyč uvolňovala a protáčela a opravdu jsem se snažila pořádně utáhnout. Možná by mohla být i dělaná víc silnější, měla jsem někdy strach že tyč zlomím, když jsem zabrala na nějakou velkou nečistotu a přitlačila, abych ji pořádně vydrhla. A velké PLUS u nás bylo, že tyč se dá nastavovat velikostně a to je super, když máte malé pomocníky 🙂 

Mop si opravdu u nás krásně užil 🙂 tak často jsem ještě nevytírala 😀 

Je super že se dostane i do užších prostor, ikdyž by část na zlomení mopu mohla být méně vystouplá, aby se dalo zajet dále 😉 ale to už je maličkost.

Takže abych to schrnula:

+ lehkost

+ teleskopická tyč

+ hlavice se krásně otočí do všech stran
+ možnost vyprat návlek
+ vytírání bez namočení a ohnutí 🙂
+ hubička na vylévání kýble
- mohl by být v základní sadě návlek navíc
- cena náhradního mycího návleku
- zasouvání teleskopické tyče

JEŠTĚ JEDNOU MOC DĚKUJI A ZA MĚ FAJN MOP 😉 DOPORUČUJI pokud váháte s novým mopem

#test_vileda3

Moc díky za krásnou recenzi! 🙂

4. dub 2017

Začni psát komentář...

Odešli