Holky prosim o recept na lehke a vyborne susenky abych je mohla vykrajovat. Dekuji😊
ja delam klasicky z lineckyho těsta
21. črc 2016
cermij
autor@jijulka
@dragonniese diky holky😊
21. črc 2016
Holky prosim o recept na lehke a vyborne susenky abych je mohla vykrajovat. Dekuji😊
ja delam klasicky z lineckyho těsta
@jijulka
@dragonniese diky holky😊
100g polohrubé, 40g med, 50g másla/ztuženého tuku, dle chuti kakao, kokos, ořechy...v míse smícháš, vypracuješ těsto, to dáš na hodinku do lednice a pak vyválíš mezi dvěma igelity placku a vykrajuješ...já vyvaluju na potravinové folii tak na 3-4mm...trouba na 180 5-6 min pro měkké, o minutku dvě pro tvrdší křupavé...