icon

ach jo tak toužíme po vlastním bydlení a vypadá to že nikdy nic takového mít nebudeme. kdyby existovalo něco s čím by jsme zaplácly dluhy- ne naší vinnou jsme se do nic dostali - a zároven koupili baráček nebo byteček kterým by jsme zároven popřípadně i ručily. Jsme spolehlivý a platíme si svoje věci ale to banky samozřejmě nezajímá. ach jo zase ta depka

avatar

je to těžký..bankám asi každý říká,že si za dluhy nemůže☹ proto je to nezajímá....je mi líto,že se trápíte.já svoje vlastní mám,ale ta zátěž na 30 let dluh,nemi taky do zpěvu.

28. únor 2014
avatar

@petamaskova pořád lepší splácet svoje než nájmy 🙂 to mi pane nikdy říkat nebude. . no právě my máme i papíry že za to nemůžeme ale k čemu mi to je?

28. únor 2014
avatar

Taky by jsme chtěli vlastní..ale tam kde by jsme chtěli nejsou žádné volné parcely a když už se ňákou někdo rozhodne prodat nebo aji starý barák který by se musel zbourat tak je to předražený ☹ takže tě naprosto chápu i když to každá máme úplně kvůli něčemu jinému..vůbec nevím jak tu situaci řešit ☹ Ale pořád doufám a věřím že jednou ten domeček budeme mít 🙂

28. únor 2014
avatar

@charli123 skuste se poradit s nějakým finančním poradcem

28. únor 2014
avatar

@petamaskova to už jsme zkoušeli i soudit s manželovýma rodičema kteří nám to na celý život zavařili ale moc jsm,e nepochodily. musíme to za ně nejdříve všechno zaplatit a pak to po nic můžeme vymáhat i exekučně ,máme na to nárok ale až po zaplacení všech dluhů. takže budeme celý život splácet ikdyž ví že to nejsou naše dluhy . a bankovní poradce tvrdí to samé co soudy s tím že by nám nezbylo nic jiného než si třeba půjčit od nějaké nebankovní společnosti kde nám zaplatí jak dluhy tak koupí dům a tím by jsme zrovna ručili. No je to na hlavu celý¨

28. únor 2014