Co kupujete svym drahym polovickam k vanocum? Ja uz mam par mesicu nastradano. Tricka spodky a pod. Jo a penezenku. V sobotu jedu s kamaradkou na nakupy a premyslim o nejakym darecku jeste. Napadlo me kamera do auta,tablet nebo nejaka spolecenska hra? Bud jen pro nas dva a nebo co by mohly hrat i ditka? Ja nevim chjoo ☹
Holici strojek co si sám vybral,termohrnek do práce,spodky a tričko 🙂
No a přemýšlím jestli ještě něco 🙂
Strojek sem mela v planu ale to me vyfoukla babicka 😀
ted je novinka..je to tedy spolecny darek,ale pro dospelaky.Jmenuje se Unikova cesta Bila past.Je to dobrodruzne,sama chvala.Ale memi to hra ,ktera se hraje doma..vsak mrkni..manzel o tom nevi..uz se tesim na jeho reakce🙂
zitra poslu nebo jeste vecer
hra pro dva unikova past..
nasla jsi? Vim,je to jen na hodimu a dost penez..ale my mame rady napeti..🙂
Uz jsem to nasla ale to neni zrovna to co by meho muze lakalo asi ☹
já letos manželovi koupila rc model Buggy. Pořád o tom básní, tak jsem ho pořídila a doufám, že se s malou o to nebudou moc hádat 😀