icon

Co kupujete svym drahym polovickam k vanocum? Ja uz mam par mesicu nastradano. Tricka spodky a pod. Jo a penezenku. V sobotu jedu s kamaradkou na nakupy a premyslim o nejakym darecku jeste. Napadlo me kamera do auta,tablet nebo nejaka spolecenska hra? Bud jen pro nas dva a nebo co by mohly hrat i ditka? Ja nevim chjoo ☹

avatar

já letos manželovi koupila rc model Buggy. Pořád o tom básní, tak jsem ho pořídila a doufám, že se s malou o to nebudou moc hádat 😀

5. pro 2015
avatar

@misfitka To me taky napadlo 😀 ale abych ho od toho vubec odtrhla 😀 zkusim po necem juknout na netu jestli najdu 😀

5. pro 2015
avatar

@charli123 😀 to si taky říkám, ale vím, že si ho přeje už dlouho, tak letos se konečně dočká. Jen jsem zvědavá, co na to bude říkat. Snad jsem se trefila do jeho představ 😀

5. pro 2015
avatar

Holici strojek co si sám vybral,termohrnek do práce,spodky a tričko 🙂

5. pro 2015
avatar

No a přemýšlím jestli ještě něco 🙂

5. pro 2015
avatar

Strojek sem mela v planu ale to me vyfoukla babicka 😀

5. pro 2015
avatar

ted je novinka..je to tedy spolecny darek,ale pro dospelaky.Jmenuje se Unikova cesta Bila past.Je to dobrodruzne,sama chvala.Ale memi to hra ,ktera se hraje doma..vsak mrkni..manzel o tom nevi..uz se tesim na jeho reakce🙂

5. pro 2015
avatar

@gablona1 nemas nejaky odkaz? Nemuzu nic najit ☹

5. pro 2015
avatar

zitra poslu nebo jeste vecer

5. pro 2015
avatar

hra pro dva unikova past..

5. pro 2015
avatar

nasla jsi? Vim,je to jen na hodimu a dost penez..ale my mame rady napeti..🙂

6. pro 2015
avatar

Uz jsem to nasla ale to neni zrovna to co by meho muze lakalo asi ☹

6. pro 2015