Hihihi jak se delaji kluci 😀 my umime jen holky 😀
Raky bych chtela recept na holku 😀 mame ted kluka
Joo kdybych vedela 😀 u obou to vychzelo ze sme byli aspon jeden utahanej po nocni 😀 😀 u prvni byl on po nocni a u druhe ja po nocni 😀
No my ho splodily o volnem vikendu. Hmm... Ze by to bylo v tom?
Četla jsem čím jsou spermie čerstvejsi v době ovulace je větší pravděpodobnost kluka. Pokud nějaký čas čekají na ovulaci, spíše holka. 🙂 prej. My poprvé kluk a to jsme se opravdu snažili kolem Ovu hodně.
Taky jsem to slysela. Taky jsme ten vykend jeli😁 mela jsem hrozne chute 😅
No jooo taknto nechapu jakto ze mame prvni holku 😀 to sme snad jeli porad nekolikrat denne 😀 😀
Podle babicky se kluk dela tak,ze dlouho nic nesmi byt,pak musi zenska dostat hodne vhut a byt pri tom nahore.
Podle kamosky kluky delaji chlapi,co jsou,, rychli'' a na holkach si nechaji zalezet.
Je to teda dost osobni,ale my toho naseho kluka udelali tesne po ms,o vikende,ja byla dole a chlap rychle 😀 😀 😀
A jak se delaji holky?