icon

Ja se zblaznim fakt.budou nam tri roky v rijnu a neco po roce mala chodila na nocnik.kolem dvou let uz na zachod a nikdy nebyl problem. Ted nam cely tyden hlidala babicka holky jelikoz sme meli oba odpoledni.od te doby ale mala bojkotuje zachod- u babicky chodila na nocnik...vidim ze chce curat ale proste chce nocnik a neustoupim...ona se postavi pred zachod a vycura se na zem nebo i v obyvaku. Ja si rikala proc je tam porad mokro a uz sem myslela ze tece zachod nebo neco 😀 a ejhle pristizena pri cinu...tak ja nevim mam ji dat zase ten nocnik?? To se me nechce a cekam ze se to srovna.preci jen jde v zari do skolky ze jo. Vysvetlovani nepomaha..

avatar

určitě bych dala nočník ,myslím že si potom zase zvykne

13. čer 2016
avatar

Na zachod uz chodi tak rok a pul ☹ a za tydwn takova zmena. Bojim se ze pak ve skolce taky nebude chtit na zachod
@bara88

13. čer 2016
avatar

Klidne dej nocnik. Maly chodi ve skolce v pohode na zachudek, ale doma chce nocnik.... V mnohem je to ve skolce jinak, nez doma 🙂

13. čer 2016