Ja se zblaznim!!!kd je to miminko co sem si nesla z porodnice???? Za 14 dni uze zapis do skoly... To to uteklo safra 😀
Duvod poridit dalsi
5. led 2016
charli123
autor@petulka219 noo me dve staci 🙂 treba jeeednou 🙂
5. led 2016
Ja se zblaznim!!!kd je to miminko co sem si nesla z porodnice???? Za 14 dni uze zapis do skoly... To to uteklo safra 😀
Duvod poridit dalsi
@petulka219 noo me dve staci 🙂 treba jeeednou 🙂
To samé jsem si říkala včera ☹ včera 6té narozeniny,taky jsem to ořvala a 21.1 šup k zápisu ☹ 🙂