icon

Ja se zblaznim!!!kd je to miminko co sem si nesla z porodnice???? Za 14 dni uze zapis do skoly... To to uteklo safra 😀

avatar

To samé jsem si říkala včera ☹ včera 6té narozeniny,taky jsem to ořvala a 21.1 šup k zápisu ☹ 🙂

5. led 2016
avatar

Duvod poridit dalsi

5. led 2016
avatar

@patri22 Ja se pripravuju uz par tydnu ze ten den prijde . a dnes ve skolve nam rekli ze uz 22. Tak jsem myslela ze snad jeste spim ze jako uzzz?? 😀

5. led 2016
avatar

@petulka219 noo me dve staci 🙂 treba jeeednou 🙂

5. led 2016