Jsem tele noo. Holky vy budete nektera vedet. V tv propagujou hru a ja si nemuzu vzpomenout na nazev. Neco postavite do prostred mistnosti a ono to pak promita na zed a vy to strilite 😀
Ti duchove svitici .Maji to v hrackarstvi tak tam zajdi taky moc neporadim
4. pro 2015
Není to lovec duchů?
4. pro 2015
charli123
autorJeee holky diiiky to je onoo 😀
4. pro 2015
není to Lovec duchů?