icon

Jsem tele noo. Holky vy budete nektera vedet. V tv propagujou hru a ja si nemuzu vzpomenout na nazev. Neco postavite do prostred mistnosti a ono to pak promita na zed a vy to strilite 😀

avatar

není to Lovec duchů?

4. pro 2015
avatar

Ti duchove svitici .Maji to v hrackarstvi tak tam zajdi taky moc neporadim

4. pro 2015
avatar

Není to lovec duchů?

4. pro 2015
avatar

Jeee holky diiiky to je onoo 😀

4. pro 2015