Jsem tu snad jedina kdo nema jediny Vanocni darek? 😀 😀
Ja taky nic
15. lis 2015
charli123
autorNo to se me ulevilo 😀
15. lis 2015
Taky ještě nic 😀
15. lis 2015
Tady sice ne ale muj manzel nema nic a rikal ze by uz asi pomalu mel zacit premyslet nad tim co vlastne...
15. lis 2015
Ono jak jsou ty deti vetsi a vetsi tak je to tezsi
15. lis 2015
nemam zadny pro nikoho, kupuju prevni tyden v prosinci vetsinou..🙂pohoda jazz..
15. lis 2015
Já mám "jen" pár malých knížek dcerce a jinak nic... nemám ani nápady ☹ 🙂
15. lis 2015
Nejsi. 😀 já nakupuju v prosinci po výplatě 😀
15. lis 2015
charli123
autorNo joo vlastne ona bude jeste jedna vyplata pred Vanoci 😀 tak zadnej stres 😀 to do prosince vydrzi 😀
15. lis 2015
Ja taky nemam nic 🙂