icon

Jsem tu snad jedina kdo nema jediny Vanocni darek? 😀 😀

avatar

Ja taky nemam nic 🙂

15. lis 2015
avatar

Ja taky nic

15. lis 2015
avatar

No to se me ulevilo 😀

15. lis 2015
avatar

Taky ještě nic 😀

15. lis 2015
avatar

Tady sice ne ale muj manzel nema nic a rikal ze by uz asi pomalu mel zacit premyslet nad tim co vlastne...

15. lis 2015
avatar

Ono jak jsou ty deti vetsi a vetsi tak je to tezsi

15. lis 2015
avatar

@skurinka Ze jo to sem riala vcera muzi 😀 ze nemam paru co. Ta mladsi toho ma hodne i po segre a ra starsi uz nema co kam ani dat. A ze byvh ji dala nejakou mikinu nebo neco tak z toho nadsena asi nebude

15. lis 2015
avatar

@charli123 jj zlaty prtata 😀

15. lis 2015
avatar

nemam zadny pro nikoho, kupuju prevni tyden v prosinci vetsinou..🙂pohoda jazz..

15. lis 2015
avatar

Já mám "jen" pár malých knížek dcerce a jinak nic... nemám ani nápady ☹ 🙂

15. lis 2015
avatar

Nejsi. 😀 já nakupuju v prosinci po výplatě 😀

15. lis 2015
avatar

No joo vlastne ona bude jeste jedna vyplata pred Vanoci 😀 tak zadnej stres 😀 to do prosince vydrzi 😀

15. lis 2015