Mala 7 let ma zanet stredniho ucha-poprve v zivote.a je porad desne utahana .cely dny prospi.vzbudi se na 15 min.a zase spi ☹ a jidla se taky skoro nedotkne tak 4 lzice polivky a konec. Mysleli sme ze to ma po antibiotikach co brala predtim. Ty pak dobrala a stejne porad utahana ted to ucho. Mate zkusenost?
já měla záněty středního ucha jako dítě minimálně 30x...poprvé ve 3 měsících... a je to normální člověk je strašně utahanej...a má ucho už píchnuté nebo kapete?