maminky vy ktery mate 2 porod za sebou ... je pravda to ze druhy porod byva rychlejsi nez ten prvni? Ja prvni dceru rodila sice jen 3 hodinky ale bohate mi to stacilo ted me ceka druhy v rijnu tak doufam ze to pojede jako po masle 😀
já ho rychlejší měla,ale kamarádka měla mnohem delší a bolestivější.......hodně štěstí 🙂
ty jo 30 minut? To bych nestihla dojet ani do porodnice 😀
já jsem rodila druhou dceru po roce od první a kolem 11 dopoledne jsem pocítila že se něco děje, po 20 hod jsme jeli do porodnice a kolem 22:30 to začalo být hodně krušný a malá se narodila ve 2:23
ale spíš záleží na miminku 🙂 pořád mi říkali že porodím dřív, pořád jsem musela ležet a pořád se otvírala a když jsem chtěla rodit tak prd a ještě jsem přenášela a malou vypuzovala 🙂 takže vše je na miminku
Druhý byl o dost rychlejší 😉
@charli123taky mi doktor na monitorech rikal, ze jestli mi doma praskne voda, tak hned volat sanitku, an nic necekat. A taky, ze jo, kdyby mi praskla doma voda, tak rodim v sanitce🙂do porodnice jsme jeli s velmi malymi kontrakcemi, pro jistotu a to jsem byla otevrena na 4 prsty. po prijeti mi pro urychleni porodu praskly vodu a za pul hodky byla mala venku🙂
@inna_s tak vsechno nejlepsi🙂
První 7 hod, druhý hodinu a půl 🙂 ale bolel víc než první....
no první porod byl 9 hodin (na porodním stole skoro tři hodiny), druhý 3 hodinky (na porodním stole 30 minut) a třetí asi 2 hoďky a na porodním stole 15 minut, jsem zvědavá na čtvrtý porod
první 12hodin ,druhý 3 a třetí 18 a tahali ho za uši aby šel ven.Bolest jak kráva.
Kam já se hrabu s 32 hodinami 😀 u prvního teda 🙂
@ffiinnkkaa jejku tak to nezavidim kamaradka taky rodila 3 dny a byla uplne hotova.
1.porod spontanni, 9 hodin od pravidelnych silnych kontra po 5 min, konec komplikovanejsi.
2. porod vyvolavany, 12 hodin od 5min kontra, konec bez problemu.
Takze u me to neplatilo, ale holt ten druhy byl vyvolavany, takze se to az tak porovnavat asi neda. Ale jinak byl druhy lepsi, lepe zvladnuty z me strany 🙂
Já až budu rodit někdy zase..zatím to neplánuji,tak snad budu od 8m už bivakovat před porodnicí,první porod od rupnutí vody za necelé dvě hodinky zamnou,nejhorší bylo jen posledních 30 min,jinak to byla pohoda..🙂
ja prvni 45h od prasknuti plodovky klestema a druhy 6h bez komplikaci 🙂
a u obou mi rupla voda 🙂
ja mam deti od sebe 21 mesicu, takze i to byl duvid, proc to slo fakt rychle. poprve jsem rodila od prvni bolesti 7 hodin, podruhe 30 minut🙂