Muzete me prosim poradit jak se chovat? Mame starsi dceru a te je 6 let a dela nam trosku starosti ☹ porad rika ze nema rada tatu. Vim ze to tak asi nemysli ale presto to rekne. Kdyz pro ni chodim do skolky a tam se me treba pred rodivema vsatne zepta jestli jdu do prace a reknu ze ne ze mam volno tak hned jupii a pak se zepta na tatku a reknu ze je uz doma ze mel ranni tak ze nee ja nechci tatu at jde do prace. A takhle je to porad! Dnes hi vyzvedl muz a prisel hotovej z toho ze ve skolce rekla ze nechce aby pro ni prisel on ale ja. Jeho to mocc mrzi a ja vazne uz nevim jak ji domlouvat ze se to nerika a pod. Neni to jen nejake obdobi ? Nesetkala ste se s tim??ja uz jsem z toho docela na nervy
My to mame ted ale obracene md nesnasi a tatu miluje... jenze synovi jsou 3 a ja tehotna takze je to i tim. U sestilete je to bud truc nebo neco skryteho....nepohadali se? Nedal ji facku nebo tak? (Ja tatu nesnasela kdyz nas serezal po pravu vychovnem )
Ja fakt nevim. Nemuze to byt treba tim ze nejakych 8 let je zvykla skoro jen na me?? Jelikoz muz pracoval denne od 8-22 v praci? A ted zmenil praci kde ma tri smenny a je mnohem vice doma?? Celou dobu sem s detma byla doma ja a deti byli zvykli ze muz je porad v praci. Ted je to mesic vsechno jinak
Odkdy to pozorujete? Hledala bych nejaky spoustec
Ale je to normalni,neter toto obdobobdob mela cca od 5-6 let. Kdy nechtela Dana(otce) ani videt. Pak ji to preslo a byl nej kamaradi,sestra to resila stylem, "nechces? Ok tak nepojedem na vylet protoze tatka tt plati" ,"nechces? Ok tak nepojedem tam protoze tatka ma korunky" atd atd stalo se to tim ze byl ridic kamionu tak ho mene vividela
To muze byt ono, , ted si zvyka na jeho pritomnost a treba i zarli,
Tohle ted resim u triletaka. Pritel prijde z prace a maly jde a strka do nej at jde do prace. A kdyz mu reknu, ze tata jde z prace domu tak rika, ze nechce. Dnes uz jsem to nevydržela a poradne mu za to vynadala...
Omlouvam se za chybky mobil
@susanking onanho prave taky malo vydela. Prakticky jen rano kdyz oochazel do prace... Ted je to mesic co zmenil uplne zamestnani aby byl vice s rodinou a ted tohle. Cca tri tydny to trva takze tak nejak co zjistila ze bude vic doma.treba opravdu zarli ja nevim. Predtim sem roky byla jen s ni pak se k ni pridala segra a ted u svosvoi pozornost davam i muzi. Taky pisu pres mobil 😀
Vydrzte, to bude dobry, uzivejte spolecny cas, ona prijde na to, ze tak bude nejstastnejsi
@neuvaldovaz ja doufam ☹ mrzi nas to oba ☹
Podle mne i zarli ze mamku uz nema jen pro sebe.... musite vydrzet...deti jsou sve a u kazde zmeny potrebuji cas a pochopit ze ta zmena je pro ne lepsi 😉 drzim pěsti.
@charli123 ja napisu svoji zkusenost. Nase mala ma skoro 4. Vetsinu casu travila vzdy se mnou. Obdobi odmitani taty mame za sebou minimalne tri. A vzdycky se to napravilo jen jednim... Manzel zacal min pracovat a vic se ji venovat. Delal s ni blbiny, hral si, vytvarel neco. Proste travili spolu cas. Kdyz ted byla nemocna, vetsinou s ni byl on. A vysledek? Me vyhanela at uz jdu pryc, ze s nim chce byt sama. A pak mel manzel zase hodne prace, mesic chodil domu treba kolem seste, sedme a vlastne na sebe moc casu nemeli. A opet.. Mami ja nemam tatu rada.. Podle me je to jen o tom kolik casu spolu travi. A opravdu tak, ze si hraji. Ne ze se spolu koukaj na tv (prehanim zamerne).
Zpozornela bych..To neni normalni