icon

Muzete me prosim poradit jak se chovat? Mame starsi dceru a te je 6 let a dela nam trosku starosti ☹ porad rika ze nema rada tatu. Vim ze to tak asi nemysli ale presto to rekne. Kdyz pro ni chodim do skolky a tam se me treba pred rodivema vsatne zepta jestli jdu do prace a reknu ze ne ze mam volno tak hned jupii a pak se zepta na tatku a reknu ze je uz doma ze mel ranni tak ze nee ja nechci tatu at jde do prace. A takhle je to porad! Dnes hi vyzvedl muz a prisel hotovej z toho ze ve skolce rekla ze nechce aby pro ni prisel on ale ja. Jeho to mocc mrzi a ja vazne uz nevim jak ji domlouvat ze se to nerika a pod. Neni to jen nejake obdobi ? Nesetkala ste se s tim??ja uz jsem z toho docela na nervy

avatar

Zpozornela bych..To neni normalni

12. dub 2016
avatar

My to mame ted ale obracene md nesnasi a tatu miluje... jenze synovi jsou 3 a ja tehotna takze je to i tim. U sestilete je to bud truc nebo neco skryteho....nepohadali se? Nedal ji facku nebo tak? (Ja tatu nesnasela kdyz nas serezal po pravu vychovnem )

12. dub 2016
avatar

Ja fakt nevim. Nemuze to byt treba tim ze nejakych 8 let je zvykla skoro jen na me?? Jelikoz muz pracoval denne od 8-22 v praci? A ted zmenil praci kde ma tri smenny a je mnohem vice doma?? Celou dobu sem s detma byla doma ja a deti byli zvykli ze muz je porad v praci. Ted je to mesic vsechno jinak

12. dub 2016
avatar

Odkdy to pozorujete? Hledala bych nejaky spoustec

12. dub 2016
avatar

@charli123 kazda zmena nese nasledky... ale to by spis melayt rada ze je tata vic doma

12. dub 2016
avatar

@eldrag Prave ze ne. My deti nijak netrestame max zvysime hlas. Muz je hroznej cita na takovy veci... Navic jsme spolu vsichni porad tedka

12. dub 2016
avatar

Ale je to normalni,neter toto obdobobdob mela cca od 5-6 let. Kdy nechtela Dana(otce) ani videt. Pak ji to preslo a byl nej kamaradi,sestra to resila stylem, "nechces? Ok tak nepojedem na vylet protoze tatka tt plati" ,"nechces? Ok tak nepojedem tam protoze tatka ma korunky" atd atd stalo se to tim ze byl ridic kamionu tak ho mene vividela

12. dub 2016
avatar

To muze byt ono, , ted si zvyka na jeho pritomnost a treba i zarli,

12. dub 2016
avatar

Tohle ted resim u triletaka. Pritel prijde z prace a maly jde a strka do nej at jde do prace. A kdyz mu reknu, ze tata jde z prace domu tak rika, ze nechce. Dnes uz jsem to nevydržela a poradne mu za to vynadala...

12. dub 2016
avatar

Omlouvam se za chybky mobil

12. dub 2016
avatar

@susanking onanho prave taky malo vydela. Prakticky jen rano kdyz oochazel do prace... Ted je to mesic co zmenil uplne zamestnani aby byl vice s rodinou a ted tohle. Cca tri tydny to trva takze tak nejak co zjistila ze bude vic doma.treba opravdu zarli ja nevim. Predtim sem roky byla jen s ni pak se k ni pridala segra a ted u svosvoi pozornost davam i muzi. Taky pisu pres mobil 😀

12. dub 2016
avatar

Vydrzte, to bude dobry, uzivejte spolecny cas, ona prijde na to, ze tak bude nejstastnejsi

12. dub 2016
avatar

@alisea kdyz to rekla poprve i podruhe ve skolce tak sem nad tim mavla rukou a rekla ji jen ale no taak to se nerika a pod. Muzi sem o tom nerikala jelikoz vim ze by bylbzklamany ze se snazi co muze. Ale dneska mu to tam rekla a ted se sel rrsi projit ven na uklidneni

12. dub 2016
avatar

@neuvaldovaz ja doufam ☹ mrzi nas to oba ☹

12. dub 2016
avatar

Podle mne i zarli ze mamku uz nema jen pro sebe.... musite vydrzet...deti jsou sve a u kazde zmeny potrebuji cas a pochopit ze ta zmena je pro ne lepsi 😉 drzim pěsti.

12. dub 2016
avatar

@charli123 Ja dnes mela i pomalu slzy v ocich.Tata prisel z prace na obed a maly ho zase zacal vyhanet :-/ Je to nekdy tezke ☹ Musime vydrzet. Je to jen prechodne obdobi.

12. dub 2016
avatar

@alisea napodobne pak to akorag orvu a rikam si co asi delame spatne. Uz aby to bylo za nama jinak nevim ☹

12. dub 2016
avatar

@charli123 U nas vidim mozna v problém v tom, ze se mu tata nevenuje. Prijde unaveny z prace. Sedi na gauci, veceri a v 18 hodin se odebere k pc ☹ Asi bych mela promluvit do duse oboum ☹

12. dub 2016
avatar

@alisea to u nas neni ☹ my jsme bud venku a blbneme,jdeme s ni do kina,na prochazky ,vylety ,hrajeme pexeso atd atd

12. dub 2016
avatar

@charli123 ja napisu svoji zkusenost. Nase mala ma skoro 4. Vetsinu casu travila vzdy se mnou. Obdobi odmitani taty mame za sebou minimalne tri. A vzdycky se to napravilo jen jednim... Manzel zacal min pracovat a vic se ji venovat. Delal s ni blbiny, hral si, vytvarel neco. Proste travili spolu cas. Kdyz ted byla nemocna, vetsinou s ni byl on. A vysledek? Me vyhanela at uz jdu pryc, ze s nim chce byt sama. A pak mel manzel zase hodne prace, mesic chodil domu treba kolem seste, sedme a vlastne na sebe moc casu nemeli. A opet.. Mami ja nemam tatu rada.. Podle me je to jen o tom kolik casu spolu travi. A opravdu tak, ze si hraji. Ne ze se spolu koukaj na tv (prehanim zamerne).

12. dub 2016