Nevite ciste nahodou jak to je? Chceme na baraku zbourat jedno okno a dat tam balkonovky aby deti nemuseli obyhat cely dum na zahradu. Nevite co je k tomu potreba? Nejake povoleni,ohlaseni nebo tak neco? Dekujii
charli123
autorDekuji radsi tam dnes skocum at neni problem... Kazdy me tvrdi neco jinyho .nekdo ze potrebuju povoleni, nekdo ze to musim ohlasit a nekdo ze bic tak jsem z toho jelen prave. Pro klid duse tam skocim
16. čer 2016
no vidíš,tak to je dobře... a kdyby náhodou měl některý ze sousedů řeči, tak to máš alespoň pojištěné, že si tam byla...
16. čer 2016
není k tomu potřeba nic, zvlášť,když máte samostatný RD. kdyby to byl dvojdomek nebo podobně,měla by být ohláška na obci (ale jelikož lidi jsou dím dál tím víc závistiví, dala bych ohlášku na obec o výmněně okna,aby byl klid)