icon

Nevite ciste nahodou jak to je? Chceme na baraku zbourat jedno okno a dat tam balkonovky aby deti nemuseli obyhat cely dum na zahradu. Nevite co je k tomu potreba? Nejake povoleni,ohlaseni nebo tak neco? Dekujii

avatar

není k tomu potřeba nic, zvlášť,když máte samostatný RD. kdyby to byl dvojdomek nebo podobně,měla by být ohláška na obci (ale jelikož lidi jsou dím dál tím víc závistiví, dala bych ohlášku na obec o výmněně okna,aby byl klid)

15. čer 2016
avatar

Dekuji radsi tam dnes skocum at neni problem... Kazdy me tvrdi neco jinyho .nekdo ze potrebuju povoleni, nekdo ze to musim ohlasit a nekdo ze bic tak jsem z toho jelen prave. Pro klid duse tam skocim

16. čer 2016
avatar

@candey tak jsem tam pro klid duse byla a fakt nic nepotrebuju. Pry kdyz to nebudeme bourat nad tim oknem ale jen dolu tak je to v pohode 🙂 tak o starost mene 🙂

16. čer 2016
avatar

no vidíš,tak to je dobře... a kdyby náhodou měl některý ze sousedů řeči, tak to máš alespoň pojištěné, že si tam byla...

16. čer 2016