Nevite nekdo? Dcera 6 let mela zanet stredniho ucha a mela na to kapicky. Ucho uz ji neboli ale porad je hrozne nahluchla ..je to normalni? A kdy asi ji to prejde?
a na kontrole u dětské orl jste nebyli?
Jo byli ale nic nam na to nerekla ... Ona i hodne spala asi dva tydny snad 23 hod denne. A ted uz to me dobry jen ue fakt hlucha. Musime hulakat aby nas poradne slysela co rikame ☹
Ja na jedno ucho slysim spatne stale ☹
ja to dostala jako trik na odhlehnuti pro tehulky: nadechnout se ucpat nos vdechnut jakeby do nosu a zavrit u toho pusu, vzduch pujde do nosu a do usi, pak ja vzdy musim smrkat ale ucinek paradni (neco jak potapeni pod vodou)
*ucpat nos a vydechnout jakeby do nosu
Trvá to tak měsíc než odlehne.. vlastní zkušenost😉
To je špatně..zůstala jí tam tekutina...dcera to měla...akutní stav, za týden šla na operaci..pokud bychom to bývali nerešili, mohla definitivně ohluchnout...letěla bych na ORL okamžitě..fakt to není legrace.
Je to normální. Dobrý je na to ACC, rozředí hleny a ucho pak snáz odlehne.