icon

Nevite nekdo? Dcera 6 let mela zanet stredniho ucha a mela na to kapicky. Ucho uz ji neboli ale porad je hrozne nahluchla ..je to normalni? A kdy asi ji to prejde?

avatar

Je to normální. Dobrý je na to ACC, rozředí hleny a ucho pak snáz odlehne.

28. kvě 2016
avatar

a na kontrole u dětské orl jste nebyli?

28. kvě 2016
avatar

Jo byli ale nic nam na to nerekla ... Ona i hodne spala asi dva tydny snad 23 hod denne. A ted uz to me dobry jen ue fakt hlucha. Musime hulakat aby nas poradne slysela co rikame ☹

28. kvě 2016
avatar

Ja na jedno ucho slysim spatne stale ☹

28. kvě 2016
avatar

@kajalka muzu ji to acc dat do stavy? To doma mame

28. kvě 2016
avatar

@teminka1 me prave znama taky rikala ze jako mala na to trpela a na jedno ucho min slysi.. Ona tohle ma poprve v zivote

28. kvě 2016
avatar

@charli123 Ono už asi je nějak ochucený, ne? Hlavně, ať hodně pije. Na orl jí ho kdyžtak můžou profouknout, ale kolikrát se to zíváním podaří samo.

28. kvě 2016
avatar

@kajalka To hodne pije nastesti.. To zivani me ani nenapadlo 😀 snad ji to brzy prejde si vyrvu hlasivky za chvili 😀

28. kvě 2016
avatar

ja to dostala jako trik na odhlehnuti pro tehulky: nadechnout se ucpat nos vdechnut jakeby do nosu a zavrit u toho pusu, vzduch pujde do nosu a do usi, pak ja vzdy musim smrkat ale ucinek paradni (neco jak potapeni pod vodou)

28. kvě 2016
avatar

*ucpat nos a vydechnout jakeby do nosu

28. kvě 2016
avatar

Trvá to tak měsíc než odlehne.. vlastní zkušenost😉

28. kvě 2016
avatar

To je špatně..zůstala jí tam tekutina...dcera to měla...akutní stav, za týden šla na operaci..pokud bychom to bývali nerešili, mohla definitivně ohluchnout...letěla bych na ORL okamžitě..fakt to není legrace.

28. kvě 2016
avatar

@charli123 a měřila jí ta dr., jak slyší?

28. kvě 2016