Prosim prosim...nevim co to ma byt ☹ mela sem mesicky od 13.-do 20.10. Obvykle je mam 5 dni ale ted tyden budiz...ale dneska jsem to dostala znovu ☹ tak nevim co to mela ste to taky nektera?? Jese sem se s tim nesetkala
charli123
autorNeberu uz tak 6 let ☹
26. říj 2014
Aha, tak to jedině zajít ke gynekologovi.....já to tak měla kvůli antikoncepci, pak jsem ale menstruovala 2 měsíce v kuse a tak jsem antikoncepci přestala užívat a už to je ok.
26. říj 2014
já to měla podobně, zašla na gynekologii a byla jsem nastydlá.
26. říj 2014
charli123
autortak snad budu jen nastydla a nic horsiho 😀
26. říj 2014
bereš antikoncepci?