charli123
autorNo lepsi uz to nebude... Bleesk se me v tom odrazi...
12. kvě 2016
Já vždycky zkoušela fotit pod oknem nebo naproti oknu bez blesku (ten mi vždycky vymizíkoval i tu nejsilnější dálnici 😀) 🙂
12. kvě 2016
charli123
autorTak ja nepocitam ze me nekdy teat ukaze 😀 mam dve deti a nikdy me test neukazal. Jen sem to zkusila. Mesicky mam pravidelny jako hodinky a ted tyden zpozdeni
12. kvě 2016


Je to hrozně tmavá fotka, zkus znovu a víc na světle 🙂