icon

Proste tam nic neni 😀 tak dr to jistii

avatar

Je to hrozně tmavá fotka, zkus znovu a víc na světle 🙂

12. kvě 2016
avatar

No lepsi uz to nebude... Bleesk se me v tom odrazi...

12. kvě 2016
avatar

Já vždycky zkoušela fotit pod oknem nebo naproti oknu bez blesku (ten mi vždycky vymizíkoval i tu nejsilnější dálnici 😀) 🙂

12. kvě 2016
avatar

Tak ja nepocitam ze me nekdy teat ukaze 😀 mam dve deti a nikdy me test neukazal. Jen sem to zkusila. Mesicky mam pravidelny jako hodinky a ted tyden zpozdeni

12. kvě 2016