Sice je mame za mesic ale uz ted resim. Budou nam 3 a 7 let...obe jsou od sebe 3 dny takze budeme slavit najednou jako kazdy rok. Jeenze ted uz to vse vnima i ta mladsi a ja mam dilema.delat kazde dorta zvlast nebo nejaky vetsi dohromady? Co darky taky nevim. Mensi ma vetsinu podedenou s hrackama si moc nevyhraji . k vanocum te starsi kupujeme do skoly to ji ale ted davat nechci ☹ taakze proste nevim
Videla jsem kulaty a kazda pulka byla zdobena pro konkretni dite 😉
Noo a dalsi problem 😀 jediny co zerou je led.kralovstvi jenze twn jsem delala uz min.rok. pak smouly a nekde vzadu je princezna sofie. tyhle uz meli
Pořád jsi na tom líp. Moje holky se narodili po Vánocích ;) takže vymyslet dárky je super věc. A společna oslava. Dělat kazde menší dort - 26 prumer. U nás se to sni ;)





U nás slaví syn a dcera dohromady a dělám dva menší dorty pro každého.