icon

táák dětičky konečně usly , manža je v prácii tak doporučily by jste mi nějakej filmek? komedie, romantika či nějakej doják?

avatar

ten film na nove cinema je fajn 😉

31. led 2014
avatar

Nebo pokud máš možnost - stáhni si Bezpečný přístav 😀

31. led 2014
avatar

@veruska87 a o čem to je?

31. led 2014
avatar

@charli123 Koukali jsme na to s holkama - je to romantická komedie s trochou napětí, ženská uteče od manžela, on ji pronásleduje (bývalý policajt), ona se mezitím zamiluje ....fakt pěkný příběh

1. únor 2014
avatar

@veruska87 bylo to moc hezký 🙂 nějaký dalsí filmek k doporučení?

2. únor 2014