icon
1 / 1
avatar

Hezké,sluší.A dala bych jen konečky,hodně sytou červenou 🙂

8. led 2016
avatar

A co tohle

8. led 2016
avatar

já bych to tou červenou podbarvila kolem dokola--oživilo by tě to

8. led 2016
avatar

něco podobného je logicky v opačné barvě

8. led 2016
avatar

Me by se libilo i neco takovyho.

8. led 2016
avatar

Predtim sem mela tohle. 😀 tak abych nevypadala jako mov velkej id... 😀 ale kdyz mevyzkousim nevim

8. led 2016