A co tohle
8. led 2016
já bych to tou červenou podbarvila kolem dokola--oživilo by tě to
8. led 2016
něco podobného je logicky v opačné barvě
8. led 2016
charli123
autorMe by se libilo i neco takovyho.
8. led 2016
charli123
autorPredtim sem mela tohle. 😀 tak abych nevypadala jako mov velkej id... 😀 ale kdyz mevyzkousim nevim
8. led 2016





Hezké,sluší.A dala bych jen konečky,hodně sytou červenou 🙂