icon

Tak k dr az pristi tyden tak uvidime jeatli tam neco bude. To cekani je desny kdyz me test nic neukazuje ☹ ale treti den me boli bricho jako kdyz to mam ale nic. Je to normalni? 🙂 to u holek neznam vubec...

avatar

je..🙂

13. kvě 2016
avatar

Noo tak to je super teda 😀 obcas to sou desny krece ☹

13. kvě 2016