Tak sice ma muz narozky iz za mesic ale darek dostal vcera 🙂 milujeme Particku jak davaji na prime...no a ona ta Particka hraje v utery ve vedlejsim meste 🙂 na to musime jit. Tak sem utikala koupit listky 🙂 ve 4 rade takze supeeer.mel z toho obrovskou radost a ja s nim. Tesim se.jen prej bude muset premyslet co v cervnu koupi me 😀 aby me trumfnul 😉
charli123
autorNapodobne 😀 taky sme se malem poto 😀 ja ani nevedela ze tu maji byt 😀 chtela sem mu to dat ale v unoru s tim ze budem muset nekam do Prahy a tak
A pak koukam kde hrajou a hle zrovna tady. Tak to bylo jasny 😀 jen si asi pribalim pliny abych se tam smichy nepocurala 😀
8. led 2016
bomba dárek. já při posledním dílu v televizi učůrávala 😀 já je miluju