To cekani je strasny ☹dnes jsem byla na pohovoru...a az zitra mi daji vedet jestli me prijmou. Snad ani neusnu ☹
To znám..snad budeš uspěšná
No ja doufam ☹
Až? Já teda obvykle čekala minimálně 2 týdny.
@xpila no tak ted me tesi ze uz zitra 😀
@charli123 Nikdy se mi fakt nestalo, že by mi dali vědět do druhého dne 😉 Čekala jsem klidně i víc jak měsíc, není to nic neobvyklého 🙂
To znám..snad budeš uspěšná