icon

To cekani je strasny ☹dnes jsem byla na pohovoru...a az zitra mi daji vedet jestli me prijmou. Snad ani neusnu ☹

avatar

To znám..snad budeš uspěšná

8. únor 2016
avatar

No ja doufam ☹

8. únor 2016
avatar

Až? Já teda obvykle čekala minimálně 2 týdny.

8. únor 2016
avatar

@xpila no tak ted me tesi ze uz zitra 😀

8. únor 2016
avatar

@charli123 Nikdy se mi fakt nestalo, že by mi dali vědět do druhého dne 😉 Čekala jsem klidně i víc jak měsíc, není to nic neobvyklého 🙂

8. únor 2016