už mě to vážně nebaví ☹ tak bych si chtěla užít alespon jeden vyjímečný den v roce s mužem ☹
(muž pracuje jako kuchař cca 5 km od bytu a je dobrý v tom co dělá tímpádem šéfik s ním pěkně vym..dává a zneužívá.)
máme 2 krásný holčičky 4 roky a 4 měsíce. a už mě to vážně přestává bavit za 5 let co tam pracuje nebyl doma jediný valentýn , na žádné narozky ze všech členů rodiny ani na starší dceři, jediný silvestr, jediný vánoce , v létě nemůžeme na dovolenou protože musí dělat nonstop a má v měsíci volno tak 3 dny někdy ani ne. v Zime je to lepší to dělá jen pátek -neděle ale všechny svátky kolem vánoc, nový rok, vánoce. Zkrátka bych chtěla alespon jeden den v roce třeba Vánoce zažít jako štastná rodinka ☹ ale podle šéfika toho chci moc ,však on to má domů 15 kroků akdykolv si Janička pískne tak je doma ach jo ☹
Teda,to musí být na palici :( To by můj s takovou prací sekl a hledal něco jiného,ale asi kdyby to u Vás tak šlo,už tam nedělá že? Přeji,aby se to upravilo a byl tatínek více doma.
@kudrliinka sice za ty prázdniny má slušně zaplaceno ale k čemu jsou peníze když není s rodinou? Už jsme to několikrát zkoušeli jak po dobrém tak i po zlém tak chvilku spolupracoval ale během pár dnů to jelo na novo.. říkaly jsme si že to doklepeme tenhle rok a třeba by jsme šli do podnikání.
Nejhorší je to že když jsem potřebovala s dcerou do špitálu nebo já jela rodit tak nepustí ani omylem.
O to více závidím štastným rodinkám jak si užívají a já věčně sedím doma s dětma a leze to na mozek
at si najde jinou práci tohle není dle mě život☹
Můžeš bý t v klidu, můj manžel je podnikatel sice pracujeme doma, vyrábí zemedělské stroje, ale je v v práci pořád od rána do večer, vydím ho u oběda a večer, jinak ne, na dovči taky nejezdíme, s malým skoro není , prakticky ho vychovávám sama.
jako 3 dny v měsíci volno??? to by se snad ani nesmělo ne? bych si dupla být na jeho místě...klidně bych pohrozila výpovědí a jestli je fakt dobrej, šéf ho rozhodně nebude chtít pustit a výjde mu vstříc... určitě by stálo za to to zkusit... nejdřív po dobrém, samozřejmě...