Vytlucte me to z hlavy faakt 😀 uz od podzimu si hraju s myslenkou ze by sme zapocali na treti 😀 no chlap by chtel ale ja mu rekla ze ne 😀 jenze to ve me proste nejak ta chut roste a roste.Pomoooc
Vytlucte me to z hlavy faakt 😀 uz od podzimu si hraju s myslenkou ze by sme zapocali na treti 😀 no chlap by chtel ale ja mu rekla ze ne 😀 jenze to ve me proste nejak ta chut roste a roste.Pomoooc
My jsme se před časem domluvili že si třetí pořídíme a já bych teď chtěla a manžel se cuka 😝