icon

Vytlucte me to z hlavy faakt 😀 uz od podzimu si hraju s myslenkou ze by sme zapocali na treti 😀 no chlap by chtel ale ja mu rekla ze ne 😀 jenze to ve me proste nejak ta chut roste a roste.Pomoooc

avatar

My jsme se před časem domluvili že si třetí pořídíme a já bych teď chtěla a manžel se cuka 😝

12. dub 2016
avatar

U nas od zacatku vim ze chce tri a on vi ze chci dve 😀 ale nejak ve me sili ta myslenka na treti.

12. dub 2016
avatar

Rychle Penicilin mezi kolena 😀

12. dub 2016
avatar
12. dub 2016