Zitra si musim privstat a jet vzit lidl utokem.. Koukala jsem ze tam maji v akci domecek pro panenky a nejaky nabytek do toho. Takze duchodci treste se po letech jdu do takove akce 😀
charli123
autorTak ja myslim ze u nas to tak hrozny nebude 🙂 tady kdyz se jde do Lidlu tak i paradni kiusky co tu mamci schani tak se tu najdou i posledni den akce. O tohle bych ale stala mooc holcickam k vanocum tak potrebuju ulovit 🙂
18. lis 2015
@amazonka.k taky tam nechodím ráno, to mi za to nestojí.
18. lis 2015
Tak to Vás upřímně lituji, jestli jdete po letech, pak byste měla vidět a číst toto, někteří lidé se ve svém nedůstojném projevu dost vypracovali : http://www.studentpoint.cz/180-blog/19595-lidl-... Mně by tam už nikdo nikdy nedostal, i kdyby tam zadarmo rozdávali zlatý cihly !