Maminky, nemely byste zajem se tuto nedeli zucastnit kurzu prvni pomoci v Praze?
Onemocnela jsem, tak shanim zajemce. Cena kurzu je 990Kc, ja ho prenecham za 500Kc.
http://www.zdrsem.cz/jednotlivci/kurz-mama
Jednodenní kurz zaměřený na poskytování první pomoci dětem od narození do pěti let.
Dost vážně o tom uvažuji
Jen prosím do zpráv přesnější informace a jak si předat peníze a jestli je nějaký papír nebo něco co.potřebuji ke vstupu.děkuji 🙂
16. říj 2015
Pokud by se místo uvolnilo,poprosim také info,díky 🙂
16. říj 2015
kurz doporučuju ;)
16. říj 2015
@adinka_k Dekuji, uz se moc tesim🙂
16. říj 2015
Od kolika a kde přesně?