Další vadný test už po 2....proč já sakra ☹
chupetka1
autor@lussinka88 me zas u Maxe :-/ měli by je dat dohromady takhle spousta z nas čeká trhu a pak třeba zklamani
29. pro 2015
@chupetka1 to mi povidej ☹ jak dlouho uz se snazite?
29. pro 2015
chupetka1
autor@lussinka88 víc jak rok ☹ už mam za sebou 2 trhu s toho poslední ukončení ve 21tt a od ty doby to nejde
29. pro 2015
@chupetka1 to je teda hrozny... ☹ to me mrzi. ☹ Ja jsem po 2zamklych a jednom mimodeloznim. Vzdycky tak 6-8tt. Vzdy to slo v podtate hned a ted 11mesicu nic ☹
29. pro 2015
chupetka1
autor@lussinka88 taky to nemáš lehký koukám ☹ snad se nám oboum zadaří a konečně vše bude v pořádku
29. pro 2015
@chupetka1 urcite... Dala jsem si termin do kvetna, pak znasilnim gynekologa 😂.... Taky preji at se brzo zadari
29. pro 2015
chupetka1
autor@lussinka88 moc děkuji tobě držím pesti
29. pro 2015
Určitě v tom nejsi sama. Me se to stalo 3krat a to byli ruzne znacky.... Prekvapilo me to i u mamatestu ☹