Jdu si takhle nakoupit s malým a psem a když se vrátím tak u ni stoji nějaký dva individua a říkají si mezi sebou jestli ji vezmou....nestát vedle tak mi ji snad i seberou :-/
Pes*
8. led 2016
Nikdy bych nenechala psa uvazaneho u kramu, bohuzel, neverim, ze by mu nikdo neublizil.
8. led 2016
ty jo to je síla☹ na jednu stranu jsou odvážní, k malamutovi bych se asi jen tak nepřibližovala🙂)) já teda našeho psa dřív taky nebrala protože jsem se o něj bála, teď už je starý a je to na něm vidět tak něják doufám,že na guláš ani prodej už ho nikdo nesebere
8. led 2016
@chlupetka1: a kolik jí je? ten náš je taky trdlo (je to bígl), teď už fakt spoléhám na ty jeho šediny,že už by si ho nikdo nevzal, dřív bych ho u obchodu taky nenechala
8. led 2016
je to hrůza....proto psa nechaváme doma jak jdem nakoupit......