Někdo na kafe?? 😀
chupetka1
autor@vercaafilip bych musela se psem 😀
22. kvě 2016
@chupetka1 mame tu krasnej park pro deti i psa a da se tam dat zmrzlina, pivecko , kofola :D jestli nemas co delat klido doraz 🙂 chystam se tam s nejmensi 🙂
22. kvě 2016
prijed 🙂