chupetka1
autor@scorpionka určité neni jsem v Srbsku...moc děkuju
14. srp 2016
jů, tak ať se ti tam líbí a jste spokojení 🙂
14. srp 2016
@chupetka1 tak to se máte. Tak ať se hlavně zadaří a'ať jste tam všichni spokojeni a šťastní 🙂
15. srp 2016
chupetka1
autor@scorpionka děkuju 😉
15. srp 2016


Někdy je pořádná změna dobrá. Jak daleko jste z Čr?pokud to není tajné?🙂 určitě si to užijte a držím pěsti k zadaření o miminko 🙂