icon

Tak máme zánět předkožky...parada

avatar

tak přeji ať se to brzy vyléčí!

29. led 2016
avatar

@domcaz děkuju snad to bude brzo v pohode

29. led 2016
avatar

chudinka...bude zase dobre

sticker
29. led 2016
avatar

@gablona1 děkuju snad jo aspoň že normálně cura to je dobry

29. led 2016