Tak o vikendu se bude predelavat pokoj jo jsme asi divni bydlime ve 3 lidech v 1+1 ale mistnost mame velkou takze s toho jdou udelat v poho dve mistnosti no bude to zajimavy :D
Nejste divný....my jsme do nedávna bydleli ve velkém 1kk 41m ve 4. (dvě děti 5,5 a 0,5)....a zvládali jsme to v pohodě...🙂
Tak dik holky ste me utesili 🙂, my vetsi hledali ale bohuzel nic jelikoz mame jeste psa takze problem pes nebo dite ale kdyby mistnost byla mensi tak tu nejsme ale kdyz to jde tak udelat tak v pohode neni to nejhorsi 🙂
Me by to ani nevadilo zatim,jediny co me na tom stve,ze je to starej byt a i kdyz gruntuju jaksi mi to porad neprijde ono,jestli mi rozumite...A taky hrozne malo uloznyho prostoru
@makynaeliska jo to chapu my mame starej barak a strasny sousedy kteri asi nikdy nemeli deti :D uloznej prostor se da vzdycky vymyslet ;)
Tak to vás všechny upřímně obdivuju!! My bydlíme dva dospělí s velkým psem v bytě 2+kk a těšíme se až v říjnu vypadneme. Žádný soukromí atd. Jste dobrý, holky!
@ty_na tak u me to bylo tim ze jsem byla s malou sama a byla jsem tenkrat bez prace a schanela jsem co nejrychleji a nejlevneji...A ted mam pritele tak uz chcem vetsi,sehnali jsme ale az od dubna-kvetna
Priznavam, ze ja si to teda nedovedu predstavit. Prezila jsem v garsonce studia, ted jsme ve dva jedna a stehujem se do vetsiho, abychom se do budoucna vesli i jednou s ditetem.
@kacca11 tak nebudu vam rikat ze ja taky nesilim,ale tesim se do svyho a holt jeste "par"mesicu vydrzim
@chupetka1
@makynaeliska Vždyť já to nemyslím vůbec špatně, naopak 🙂
@ty_na jezis to me ani nenapadlo ze by jste to myslela spatne 🙂 Kazdymu vyhovuje neco jineho,a ja sama za na tri tady muzu rict ze nam sviha solidne...Ale vyhlidka na NAS byt,hezky udelanej a za hodne dobrou cenu se blizi 🙂
Taky jsme tri v 1+1,jeste do dubna minimalne,by me zajimalo jak to udelat...Ale rikam si ze moje to neni tak na to tak nejak prdime